Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ

24 adet ürün mevcut

İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

Antalya Yetkili Satış Mağazası

...

İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

Antalya Yetkili Satış Mağazası

47

Yurtiçi ve Yurtdışı Başarılarımız

İmmu-Nat tarafından üretilen bitkisel  ekstraktlar, Avrupa Birliği Ülkelerinde bulunan eczanelerde satılabilirlik hakkı kazanarak ve1.sınıf preparat ünvanı almış tek Türk firmasıdır.* İmmu-Nat, ISO 9001:2008 ve 22000:2005 Kalite Belgesine sahip olup Alman akredite kuruluşu olan DAKKS firması tarafından da akredite sertifikasına sahiptir.* İmmu-Nat’ın XPS6 adlı ürünü, Almanya’da ilgili bakanlık tarafından 101-3131-10/00477(2012) izin sicil numarası ile kayıt altına alınıp Almanya ve tüm Avrupa’da satışına onay verilmiştir.

* Medikal Tedaviler ve Onkoloji alanında hizmet veren Lifemed Tıp Merkezi ile İmmu-Nat Bitkisel İlaç ve Doğal Sağlık Ürünleri arasında yapılan anlaşma ile kanser hastalarının güvenilir bitkisel ürün kullanımın yolu açılarak Türkiye’de bir ilk gerçekleşmiştir.

GE-KA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) tarafından 2012 Yılı Tarıma  Dayalı Sanayide Katma Değerin Artırılması  Mali Destek Programı’nda DOĞANIN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ ‘’İMMU-NAT’’ HAYAT VERİYOR projesi ile teşvik almaya hak kazanan İmmu-Nat, üretim tesislerinde yaptığı yeni yatırımlarla üretim gücünü artırmaya devam etmektedir.

2012 Uluslarası Güvenilir Gıda Zirvesi’nde Gıda Takviyesi Kategorisinde Müşteri Memmnuniyeti Ödülü’nü almayı hak eden İmmu-Nat, ürettiği bitkisel ürünlerin kalitesini bu şekilde kanıtlamaktadır.

* Ürettiği XP S6, Zerdeçal Extraktı, Osmanlı Kök Şurubu Ekstresi ve  For Women ürünleriyle Ortadoğu pazarına giren İmmu-Nat, Irak’ta 80 yatak kapasiteli bir hastaneye sahip olan Beyin cerrahı Dr. Farhad Bahjat Mohammed’in öncülüğünde gerçekleşen anlaşmada, ilk etapta hastanenin mevcut hastalarına hizmet verecektir. Ürünler Irak, İran, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere tüm İslam ülkelerinde satışa sunulacaktır.

 

Daha fazla bilgi

sayfa başına ürün

sayfa başına ürün