Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

https://dogaaktar.com/886-thickbox_default/gilaburu-suyu-organik-bitkisel.jpg  

Gilaburu Suyu Organik Bitkisel

Gilaburu Suyu Organik Bitkisel

Kayseri Pazarı Gilaburu Suyu Şekersiz 1 Lt

DİKKAT!!! Gilaboru Meyvesi ilaç değildir. Doğal bir meyvedir.

Drog adı: Cortex viburni opuli / ağaç kabuğu

Tentür: Viburnum olpulus D1-D3


Gilaboru  gilabiru Gilaburu böbrek taşı, böbrek kumu, safra,safra kesesi taşı, safra kesesi çamuru, taş düşürmek, safra taşı düşürmek

Detaylar

36 Stoktaki Ürün

35,00 TL

İndirimde İndirimde

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Gilaburu Suyu

Kayseri Pazarı Gilaburu Suyu Şekersiz 1 Lt

Gilaboru (Gilaburu) suyu içeriğindeki asitler nedeniyle antikanserojen, antimikrobiyal ve antioksidan özelliğe sahiptir.

Ülkemizde daha çok iç anadalu bölgesinde, su kenarlarında ve nemli yerlerde yetişir.

Gilaboru çalı görünümünde, boyu 2-3 metreye kadar ulaşan küçük bir ağaçtır.

Kırmızı, salkım şeklinde yuvarlak meyveleri vardır.İlaç sanayinde hammadde olarak kullanılmaktadır.

 

Drog adı: Cortex viburni opuli / ağaç kabuğu

Tentür: Viburnum olpulus D1-D3

Bileşim: Viburnin, Valerian asitleri, Hidrokinonlar, Metilarbutin Salikoside, Arbutin, reçine, skopoletin ve skopolin gibi kumarinler ile tanenlerdir.

Not: Gilaboru meyvesinin faydalarını yazdığımız rahatsızlıklar için etkisi yüzde yüz değildir. Yukarda yazılan faydaları halk arasında bilinen faydaları, kullanan kişilerin belirtmiş olduğu yorumlar ve yapılan çeşitli araştırmalar doğrultusunda belirtilmiştir.ilgili kanunlar gereği şifalı bitkilerin rahatsızlıklara iyi geldiğinin belirtilmesi yasaktır. Şifa olmasını dileriz.

DİKKAT!!!Gilaboru Meyvesi ilaç değildir. Doğal bir meyvedir.

Gilaburu Suyu

Antalya Yetkili satış Mağazası

 


 

Gilaboru bitkisi, kanser önleyici, antioksidan ve C vitamini deposudur. Yaklaşık olarak portakaldan 10 kat daha fazla C vitamini içerir. Antioksidanlar, vücutta serbest radikalleri bağlayarak, sağlığa zararlı birçok olumsuz etkiyi durdurmakta. Bu özelliği nedeniyle gilaboru suyu, yaşlanmayı geciktirici, mutasyonu engelleyici ve kolesterolü düşürücü etkiye sahiptir.Gilaboru nun kullanım alanları ve etkileri: Böbrek taşlarının düşmesine yardımcıdır. Taş üremesine engeller Böbrek Tembelliği rahatsızlığına faydalıdır drar yolları iltihaplarına Ödemi atar, yüksek üreyi düşürürmeya yardımcıdır Safra taşlarını erimesine faydalıdır, karaciğeri destekler. Safra Kesesi - Safra taşlarını erimesini sağlar Safra Çamuru - Safra Kesesi Çamurunun erimesini sağlar Prostat rahatsızlığına iyi gelir. Yatıştırıcı,adstingent (dokuları sıkılaştırır ve sağlamlaştırır) Kramplara ve kas gerginliklerine karşı olumlu etki oluşturur Sinir sistemini güçlendirici etkileri vardır.