Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

https://dogaaktar.com/1031-thickbox_default/corek-otu-yagi-50-cc-organik-bitkisel-mecitefendi.jpg  

Çörek otu Yağı 50 cc. Organik Bitkisel Mecitefendi

Mecitefendi Çörek Otu Yağı 50 cc. 

Organik Bitkisel Yağ SAF %100 Soğuk Sıkım (COLD PRES OİL) YAĞDIR  Kurdeşen- Mide - Reflü - Gaz - Urtiker - Kaşıntı Hastalığı - Karciğer - Sinir ucu iltihabı - emes hastalığı - MS Hastalığı - MULTİPL SKLEROZ Masaj Yapınız.Ölüm Hariç Her şeye Faydalıdır.

Kutsanmış Tohum - Habbat Al Barakah

Detaylar

48 Stoktaki Ürün

32,50 TL

İndirimde İndirimde

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Mecitefendi Çörek otu Yağı 50 cc.

Organik Bitkisel - Soğuk Pres - Cold Press 

Kutsanmış Tohum - Habbat Al Barakah

Şifalı Bitkisel Çörekotu Yağı - Soğuk Pres - Soğuk Sıkım (COLD PRES OİL)

Kutsanmış Tohum - Habbat Al Barakah

UYARI: Piyasadaki bir çok Çörek Otu Yağı adı altında, çok ucuza satılan yağlar, sentetik esans içerir, diğer ucuz yağlar ile karıştırılmıştır.Soğuk pres yöntemi ile değil; kimyasal yöntemler ile üretilmiş yağlardır. Bu tarz yağların, kozmetik ve gıda sektöründe kullanımları sağlık açısından son derece zararlıdır.

Çörek Otu Yağı, 58 oranında omega-3 ve omega-6 yağ asidi ihtiva etmenin yanında, selenyum, çinko, demir, bakır, kalsiyum mineralleri ve yüksek oranda E vitamini içermektedir. 

Kullanımı: Sabah Akşam 1 er Tatlı Kaşığı Aç Karına İçiniz.

Romatizma ağrılarında Haricen Masaj Yaparak Uygulayınız.

Nigella sativa türünün olgun tohumlarından sıkılarak elde edilir. Kırmızımtırak kestane renklidir. Saç Dökülmesi ve Kepeğe karşı etkilidir.

ÖNEMLİ UYARI :  Piyasadaki bir çok  Çörekotu yağı adı altında, çok ucuza satılan yağlar, sentetik esans içerir, diğer ucuz yağlar ile karıştırılmıştır.

Soğuk pres yöntemi ile değil; kimyasal yöntemler ile üretilmiş yağlardır.

Bu tarz yağların, kozmetik ve gıda sektöründe kullanımları sağlık açısından son derece zararlıdır.

Antalya MECİTEFENDİ Shop

Yetkili Satış Mağazası

Şirinyalı - Lara - ANTALYA

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070Kurdeşen- Urtiker - Kaşıntı Hastalığı - Karciğer Sinir ucu iltihabı emes hastalığı MS Hastalığı - MULTİPL SKLEROZ Sorunlu Bölgeye Masaj Yapınız. Romatizma ağrılarında Haricen Masaj Yaparak Uygulayınız. Kabızlık Mide ve Reflüde Etkilidir. SAF %100 YAĞDIR  Soğuk Pres Yöntemi İle Çıkartılmıştır. Mide ve bağırsak gazlarını söker, Sivilceleri geçirir. Ayrıca saç bakımı için eşsiz bir üründür. 

İdrar ve süt arttırıcı iştah açıcı, adet söktürücü etkilere sahiptir.

Ayrıca ;

Astım, Şeker, Romatizma tedavisinde  Grip döneminde Bağışıklık Sistemini güçlendirerek Vücudun dirençli tutulmasını sağlar. Hemoroide faydalıdır. Saçı besler Saçın dökülmesini önler.İdrar ve süt arttırıcı,İştah açıcı, Adet söktürücü etkilere sahip olduğu söylenebilir. Kılcal damarları uyararak kan dolaşımını düzenlemek, ve yemeklere lezzet vermek için önerilir ...