Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

https://dogaaktar.com/3705-thickbox_default/kekik-yagi-10-cc-mecitefendi-organik-bitkisel.jpg  

Kekik Yağı 10 cc Mecitefendi Organik Bitkisel

Kekik Yağı Mecitefendi Organik Bitkisel Doğa Aktar

Kekik Yağı 10 cc Mecitefendi

UFAK BOY

Kekik Yağı...SAF %100 YAĞDIR

 

Bedeni kuvvetlendirir.  Hazmı kolaylaştırır.  İştahsızlığı giderir.  Sinirleri kuvvetlendirir. Kalp çarpıntılarını keser.  Bağırsak iltihabını iyileştirir.  Salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar.  İdrar söktürür.  Adet düzenleyicidir.  Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardım eder.  Böbreklerde ve mesanedeki mikropları öldürür. 

Detaylar

6 Stoktaki Ürün

46,00 TL

İndirimli Fiyat!

-13,00 TL

59,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Kekik Yağı Mecitefendi Organik Bitkisel Doğa Aktar

Kekik Yağı 10 cc Mecitefendi

UFAK BOY

UYARI: Piyasadaki bir çok Kekik yağı adı altında, çok ucuza satılan yağlar, sentetik esans içerir, diğer ucuz yağlar ile karıştırılmıştır.Soğuk pres yöntemi ile değil; kimyasal yöntemler ile üretilmiş yağlardır. Bu tarz yağların, kozmetik ve gıda sektöründe kullanımları sağlık açısından son derece zararlıdır.

Kekik Yağı

SAF %100 YAĞDIR

Hamileler ve guatrı olanlar kullanmamalıdır.


 

 

Bedeni kuvvetlendirir, Hazmı kolaylaştırır, İştahsızlığı giderir, Sinirleri kuvvetlendirir, Kalp çarpıntılarını keser, Bağırsak iltihabını iyileştirir, Salgı bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar, İdrar söktürür.  Adet düzenleyicidir, Bağırsak solucanlarının düşürülmesine yardım eder, Böbreklerde ve mesanedeki mikropları öldürür, Cinsel isteği artırır, Tansiyonu geçici olarak yükseltir, Hastalıklara karşı direnme gücünü artırır.