Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

ARGAN Yağı Organik Belgeli Mecitefendi Ürünleri Resmi Sat

47 adet ürün mevcut
ARGAN Yağı Organik Belgeli Mecitefendi Ürünleri Resmi Sat

Argan Yağı Argania Spinosa ORGANİK BİTKİSEL DOĞAL YAĞ

İçerik : E...

Argan Yağı Argania Spinosa ORGANİK BİTKİSEL DOĞAL YAĞ

İçerik : E Vitamini ve fitoserol ve %80 doymamiş temel yağ asitleri bakımından doğada bulunabilecek en zengin yağdır. Yapısında omega 9 ve omega 6 yağ asitleri içerir.

 Etki Alanları : KIRIŞIKLIKLARI  GİDERMEDE  YARDIMCIDIR  ve  CİLDİ  BESLER.  CİLDİN  SIKILAŞTIRILMASINDA  ETKEN  YARDIMCI  GÖREVİ  GÖRÜR. ÇATLAKLARI  ÖNLEMEDE  YARDIMCI  OLUR.  GÜNEŞ  YANIKLARINDAN  SONRA  CİLDİ  YENİLEMEDE  ve  ONARMADA  YARDIMCI  VAZİFESİ  GÖRÜR..  

Kullanım Şekli : HER AKŞAM YATMADAN  ÖNCE  BİR İKİ  DAMLA YAĞI  MASAJ  YAPARAK  YÜZÜNÜZE  ve  CİLDİNİZE  YEDİRİN. *Argan Yağı sadece Fas’ın güney batısındaki Agadir Essaouira ve Taroudant bölgelerinde yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan (Argania Spinosa) ağacının meyvesinden elde edilir.

*İçeriğinde zengin oranda Omega 9 Omega 6 E vitamini ve Steroller barındıran bu Mucizevî Yağ Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar yaşlanmayı geciktirir.

*(anti aging). Cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri vardır. Gençleştiri etkisinin yanısıra saçların nemlendirilmesinde ve bakımında etkileyici sonuçlar verir.

*Organik Argan Yağı yaşlanmayı önleyici cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri olması nedeniyle yüzyıllar boyunca

*Berber Kavmi kadınlarının güzellik sırrı olmuştur. Argan Yağı doğal ve etkili bir biçimde yaşlanmaya ve cilt kuruluğuna karşı savaşmaktadır.

*Kuru saçların nemlendirilmesinde hızlı ve etin sonuçlar verir.

Antalya  MECİTEFENDİ  MAĞAZASI   Doğa Kozmetik Aktar    www.dogaaktar.com Antalya 

Daha fazla bilgi

sayfa başına ürün

sayfa başına ürün