Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/1223-thickbox_default/defne-yapragi-yagi-bitkisel.jpg  

Defne Yaprağı Yağı Bitkisel

Doğa Aktar Defne Yaprağı Yağı Bitkisel: Defne, defnegiller (Lauraceae) familyasının Laurus cinsini oluşturan herdem yeşil ağaç ShiffaHome - AksuVital Bitkisel Organik Yağ Doğa Aktar Antalya

Detaylar

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Defne Yaprağı Yağı Organik Bitkisel - Doğa Aktar

Defne Yaprağı Yağı: Defne, defnegiller (Lauraceae) familyasının Laurus cinsini oluşturan herdem yeşil ağaç veya ağaççık görünümündeki bitki türlerinin ortak ismidir. Defne yağı, defne yapraklarından distilasyon yöntemi kullanılarak elde edilmiştir.


Kullanım Önerileri:

Kullanımı : Sabit yağlara eklenerek masaj yapılabilir. Aromaterapi lambasında oda alanın metre karesine bir damla olacak şekilde lambada bulunan suya eklenir ve inhalasyon yolu ile kullanılabilir. Bir bardak suya 1-3 damla damlatılarak gargara yapılabilir.

Uyarı:

  • Uçucu yağların sabit yağlarla seyreltildikten sonra cilde uygulanması tavsiye edilir.
  • Uçucu yağlarla uygulamalarda, yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.
  • Hamilelik boyunca kullanılması tavsiye edilmez.
Ambalaj Bilgileri:20 ml

Ek Bilgiler:
Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.

DOĞA AKTAR

Antalya SHİFFA HOME - AKSU VİTAL SHOP

Doğa Kozmetik Aktar

Antalya Yetkili Satış Mağazası

Lara - Şirinyalı - Antalya

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070

www.dogaaktar.com

destek@dogaaktar.com & satis@dogaaktar.com