Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/1519-thickbox_default/antik-mineral-magnezyum-yagi-237-ml-orijinal-ithal.jpg  

ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI 237 ml. Orijinal İthal

ANTİK MİNERAL - MAGNEZYUM YAĞI  237 ml.

Orijinal Hollanda 'dan  İthal  Üründür.

Antalya Yetkili Satış Mağazası

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070

Detaylar

23 Stoktaki Ürün

89,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

ANTİK MİNERAL - MAGNEZYUM YAĞI  237 ml.

ANTİK MİNERAL MAGNEZYUM YAĞI NEDİR

Dünyada topik [cilt üzerine] magnezyum terapisi için önerilen 1 numaralı marka.

250 Milyon Yıldır Kullanılmayı Bekliyor

Antik Mineral Magnezyum, yeryüzü kabuğunun neredeyse 2000 metre kadar derinliğinden, Kuzey Avrupa’da bulunan ve Geç Permiyan Döneminden kalan bir jeolojik oluşum olan, Eski Zechstein Denizyatağından çekiliyor.

Geçen 250 milyon yıldır izole olan hakiki Zechstein™ Magnezyumu,dünyadaki doğal Magnezyum tuzlarının en saf ve en bozulmamış kaynağı olarak tek başına durmaktadır.

Antik Mineral Magnezyum'un her şişesi üzerinde, bir saflık işareti bulunmaktadır.

Antik Mineral Magnezyum Yağı

Orijinal ve halen en popüler durumda bulunan, Antik Mineral Magnezyum Yağı, Kuzey Avrupa’da bulunan Eski Zechstein Deniz yatağından elde edilen, sadece ham, yüksek derecede yoğunlaştırılmış, ultra saf Magnezyum Klorit ve diğer eser miktarda mineralleri içermektedir.

Üründe, bozulmamış kaynaktan elde edilen derin yeraltı çökeltilerinde doğal olarak bulunanlardan başka bir içerik kullanılmamıştır.

Antik Mineral Magnezyum Yağı, uygulayıcı hekimler tarafından hücresel Magnezyum düzeylerini hızlı şekilde geri kazandırması ile cilt ve altındaki dokular tarafından kolayca emilmesi açısından ALTIN STANDART olarak kabul edilmektedir.

Bir çay kaşığında takriben 560 mg elementsel Magnezyum bulunmaktadır.

  • Dünyanın 1 numaralı en çok önerilen Magnezyum yağı.

  • Cilt tarafından hızla emilir.

  • Siprey şeklinde uygulama ile kolay kullanım.

  • Hücresel Magnezyum, düzeylerinin geri kazandırılmasında en etkili yöntem.

  • Ultra-saf ve yüksek yoğunluklu.

  • Kokusuz ve Lekesiz

İÇERİK: Saf su, Gerçek Zechstein™ magnezyum klorit (ve diğer doğal olarak görülen eser miktarda mineraller)

 

 MAGNEZYUM 

MAGNEZYUM VÜCUDUNUZUN IŞIĞIDIR      MAGNEZYUM VÜCUDUNUZUN DNA SIDIR

Canlı bir sağlık elde edebilmek için bir köşe taşı.

Doğu Tıbbında sık sık “Güzel Maden” olarak saygı gören Magnezyum insanın yapısı için su ve hava kadar temel bir maddedir ve onun güzelliğinin nedeni kesin ve reddedilemez iyileştirici gücüne dayalı olduğu söylenebilir.

Bedeninizde sadece birkaç gram Magnezyum bulunmasına rağmen, bedendeki yüzlerce biyokimyasal reaksiyonlara karışır ve bunların düzinelercesi enerji ve kardiyovasküler fonksiyonların üretimine katkıda bulunur.

Güçlü kemikler eklemler, kaslar ve dişler, parlak cilt, dengeli hormonlar, sağlıklı bir sinir sistemi ve çok daha fazlası – tümü yeterince Magnezyum içeren hücrelerce sağlanır.

Yüksek oranda sağlığı geliştirici uygulamalarda Magnezyum katkısının etkinliğine ilişkin muazzam miktarda araştırmalar bulunmasına rağmen, bu maddenin bedene verilme yöntemine ilişkin çok fazla dikkat gösterilmedi.

Antik Mineral Magnezyum çok saf, yüksek oranlı doğal, içinde diğer eser elementleri de içeren Magnezyum Klorit biçimini cilt üzerine uygulanan Antik Mineral Magnezyum Yağı olarak kullanmaktadır.

Neden cilt yüzeyine? Çünkü cilt yaşayan, nefes alan bir organdır ve zehirlerin atılması için en etkili organ olarak kalmayıp, bedenini yeniden minerallerine kavuşturulması için muazzam potansiyele sahiptir.

Bu nedenle, insan vücudunun en iyi fonksiyona sahip organına dünyada elde edilebilen en yaşam verici minerallerden birini emmesi için kullanırsanız ne olur dersiniz? Canlı bir sağlık kazanmak için bir köşe taşı.

Ayrıca; İltihaplı Romatizma - Romatoid Artrit Tedavisnde ve Eklem Deformasyonlarında da yardımcı bir üründür.

 

EŞİ BULUNMAYAN SAFLIK & KALİTE

Antik Mineral Magnezyum Yağı, şu anda pazarda bulunan diğer Magnezyum ürünlerinden farklı kılan nedir? Yanıt basit. İnsan etkisinin bulunması veya Antik Mineral Magnezyum Yağı söz konusu olduğunda — bunun hiç bulunmaması.

Antik Mineral Magnezyum şimdiye kadar keşfedilmemiş olarak kalmış, geçen 250 milyon yıldır dış güçlerden izole edilmiş olarak kaldığı yeryüzünün 1500 ila 2000 metre kadar derinliklerinden, eski Zechstein Denizinden elde edilmektedir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı, hem diyet hem topik uygulamalarda biyolojik olarak en çok elde edilebilen ve kolaylıkla asimile edilebilen Magnezyum bileşiklerinden biri olan Magnezyum Klorit biçiminde yüksek derecede saklanmıştır

Çok sayıda tedavi edici uygulamalardaki klinik etkinliği nedeniyle Magnezyum Klotritten sık sık “Ana Magnezyum Bileşiği” olarak bahsedilir, fakat şimdiye kadar sadece az sayıda kaynaklardan elde edilebiliyordu.

Magnezyum Kloritin en kolay elde edilebilir kaynağı Pasifik Okyanusu, Büyük Tuz Gölü ve Ölü Deniz gibi geniş su kaynaklarından tuzlu suyun buharlaşması şeklindeki doğal işlemini içermektedir.

Bu yöntem az bir gayretle üretime izin vermesine rağmen, hazır ürün ancak kaynağı kadar iyi olduğundan ne yazık ki insanlığı fosil yakıtlarını ve sentetik maddeleri ayırt etmeksizin kullanması bu gezegendeki herkesin önemli miktarda toksin düzeylerine sahip olmasına neden oldu.        Magnezyum Kloritin en bol ikinci kaynağı hidroklorit asit ve Magnezyum hidroksiti kullanan laboratuar çevresinde üretilmesidir.

Burada suni olarak elde edilen sonuç aynı zamanda kurşun ve cıva gibi bazı ağır metal düzeylerine tabi olmasıdır. Buna karşın, Genuine Zechstein® Magnezyum ürünü gezegendeki diğer bilinen kaynaklara göre saflık ve kalite açısından eşsiz olup yüzde yüz (% 100) ham doğal halde elde edilmektedir.

 

MAGNEZYUM'A SU KADAR İHTİYACIMIZ VAR

ZECHSTEIN DENİZİNİN MENŞEİ

240-270 milyon yıl önce, dünya şimdi bildiğimizden oldukça farklı görünüyordu ve dinozorlar henüz yeryüzünde gezinmeye yeni başlamak üzereydi.

Bütün kıtalar merkezi ekvatorda bulunan “Pangea” isimli tek bir geniş kıta olarak bir aradaydılar.

Merkezi kısmında geniş bir iç deniz (Zechstein Denizivardı ve okyanustan küçük kara parçaları ile ayrılıyordu.

Zechstein Denizi aralıklı olarak basan nehirler ve okyanusla besleniyordu ve bu sırada denize tuzlu su bırakıyordu.

İklim ılık ve cansız olduğundan, buharlaşma iç akışa eşit düzeyde ve onu aşıyordu ve bu şekilde Zechstein Denizinde tuzları biriktiriyordu.

Bu durum, günümüzün Ölü Deniz bölgesine benzer fakat çok daha geniş bir ölçekte; Zechstein Denizi günümüzün İngiltere kara parçasından Polonya’ya ve Danimarka’dan Hollanda’ya kadar uzanıyordu.

 

 

ENERJİ

Her şeyi tamamen fiziksel anlamda düşünmek uygunsa da, gerçek şu ki yaşamdaki her şey ile ilişkili bir enerji var ve bu enerji sürekli olarak değişime uğruyor, değişiyor ve üzerinde bulunan enerjiden etkileniyor.

Bazıları bunu belli bir frekans olarak atıfta bulunuyorken diğerleri “yaşam gücü” adını veriyor.

Ona ne ismi verirseniz verin, isten insan olsun ister bitki veya bir madde kendisinde negatif veya pozitif olabilen eşsiz bir enerji taşır.

Ve su üzerinde yaptığı ünlü araştırmasında Dr. Masaru Emototarafından gösterildiği gibi, bir şişe suya klasik müzik çalma gibi basit bir fiil su moleküllerinde görünümü hoş kristal desenleri yaratabilirken, aynı suya küfretme sonucunda çirkin şekilli oluşumlar ortaya çıkmaktadır.

Aynı şey Antik Mineral ürününde bulunan Genuine Zechstein® Magnezyum için gerçektir ve sonuç sadece Doğa Ananın tedarik edebileceği ham doğal enerjinin tümünü içeren saf ve uyumlu iyileşme sağlayan bir maddedir.

PHOTOMICROGRAPH OF MAGNESIUM CHLORIDE

Antik Mineral Magnezyum Yağı ve DETOKS

Magnezyum sadece yararlı değil, aynı zamanda temel bir maddedir.

Bedenimiz, Magnezyum gibi Alkali mineralleri kullanarak hücresel çöpleri işleme sokar ve detoks reaksiyonu ile savaş yaparken, artan ürik asit üretiminin etkisini gidermeye çalışır.

Detoks reaksiyonuna karşı yeterince Magnezyum bulunmadığı zaman bu amaçla kemik ve bedenden Magnezyumu emer.

Araştırmalarda, kimyasal olarak toksik kişilerde en çok görülen eksik besleyici maddenin Magnezyum olduğu kanıtlanmıştır.

Kimyasal ve ağır metal toksinleri tutmaya eğilimli kişilerin idrarlarından yüksek miktarda Magnezyum çıkardıkları görülmektedir.

En önemlisi ise, Magnezyumun hücrelerimizi alüminyum, cıva, kurşun, kadmiyum, berilyum ve nikel gibi ağır metallerden korumasıdır.

Bu ise, bizim ağır metal detoksifikasyonu [zehirden arınma] işlemi için neden Magnezyuma bu kadar ağır şekilde ihtiyacımız olduğunu açıklıyor.

Hücrelerimizin yaşamının devam etmesi için, Magnezyum genel olarak vazgeçilmez bir maddedir, fakat sistemlerimizin günlük olarak ağır metallerle altüst olduğu bir durumda zehir çağında ilaveli önem kazanmaktadır.

Düşük düzeyde Magnezyumun, beyin dokusunda birikmiş olabilen ağır metallerin tortulaşmasına neden olduğu yönünde önemli miktarda kant birikmiştir.

Esasında, çeşitli fiziksel sorunların nedeni ve çözümü Magnezyum eksikliğinin düzeltilmesi kadar kolay olabilir.

İlaveli olarak, cıva çelatlaması ile ilgili zorlukların birçoğu kişiye yeterli miktarda Magnezyum verildiğinde azaltılabilmektedir.

Çelatlama ile ilişkili çoğu bilgiler, size çelatlamaların mineralleri yok ettiğini söyler ve bununla beraber, bedenin kabul edilemeyen bir risk olmaksızın kaybına dayanılamayan kritik minerallerle ilgili çok az araştırma yapılmıştır.

Magnezyum, zehirden kurtulma işleminin birinci safhasıdır ve çinko gibi diğer mineraller ile birlikte zehirli ağır metalleri bedenden atmaktadır.

En önemli sonuç, Magnezyumun bedenin doğal olarak kendi kendini temizlemesi ve detoksifikasyon [zehirden arındırma] işlemlerinde temel bir etken olduğudur.

Çocukların Çevre Sağlığı için, Kolombiya Merkezi Müdürü ve Çevre Sağlığı Bilimleri Profesörü Doktor Frederica P. Perera’ya göre, her kişinin aynı zehiri atmak yeteneğinde farklılık bulunduğuna dair 500 misli kanıt bulunmaktadır.

Ana göstergelerden biri de, kişinin Magnezyum düzeyidir. Bu nedenlerden dolayı, Antik Mineral Magnezyum yağının kullanımı kullanıcıya güvenli ve etkili zehirden kurtulma işlemi için, temel bir destek sağlamaktadır.

 

KULLANIMI VE UYGULANMASI

Antik Mineral Magnezyum yağı, hücre içi Magnezyum düzeylerinin hızlı ve etkin şekilde yenilenmesi için altın standarttır.

Kullanım kolaylığı için, Antik Mineral Magnezyum yağı, ince buğu şeklinde ürün çıkaran sprey şişesi kullanarak cilde uygulanmalıdır.

Aşırı sıkılmayı sınırlandırmak, iki elin birleştirildiği konumda 1-3 fıslama ile ürünü avuç içine alın ve cilde tamamen sürün.

En iyi sonucu elde edebilmek için, rahatsız olan bölgeye günde iki (2) kez masaj yaparak sürün.

Cildiniz hassas ise, 1/1 oranında su ile yoğunluğu azaltın ve kullanın.

Arzuladığınız kadar vücutta kalabilir. Uygulamadan 30 dakika sonra da, 
duş alabilirsiniz.

Çünkü ürün 20 dakika da, emilim görevini yapar.

Kullanım Sıklığı

Kronik rahatsızlıklarda sabah akşam 2-3 ay yoğun olarak kullanılmalıdır.

Sportif yaralanmalarda 3-5 gün kullanım yeterlidir.

Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3ay içinde yoğun olarak kullanılmalıdır, böylece hücresel Magnezyum düzeyleri uygun olarak canlılık kazanabilir.

Uygulamanın ilk günlerinde az miktarda kullanılması ve yavaş yavaş daha fazla miktarlara çıkılması önerilmektedir.

Bu ilk canlandırma döneminden sonra, bazı kullanıcılar Antik Mineral Magnezyum yağı ilk 2-3 aylık kulanım oranı kadar kullanmaya ihtiyaç duyduklarını hissediyorlar, diğer bazı kişiler ise haftada birkaç kez kullanmanın yeterli olduğunu belirtiyorlar.

Herkesin tepkisi ve ihtiyacı farklı olduğundan bu konular kişisel seçim meselesi olmaktadır.

 

 

 

Önemli !!!

Antik Mineral Magnezyum yağı iyonlarının cilt tarafından emilmesini engelleyebilen, 
cilt losyonu, krem ve nemlendiriciyi Antik Mineral Magnezyum yağı ürününü kullanmadan önce temizlemeniz önerilmektedir.

Antik Mineral Magnezyum yağı tam gücüyle kullanmak isterseniz, bunların göz, burun ve diğer duyarlı alanlarla doğrudan temas etmesini engelleyin. Kırmızılık veya rahatsızlık ortaya çıkarsa,ılık su ile durulayın

Lütfen Dikkat Edin:

Uygulamadan sonra, çok nadir de olsa ürünün kuruması üzerine cilt üzerinde hafif tuzumsu mineral artığının kaldığını görebilirsiniz.

Bu, özellikle kuru iklimlerde veya ısıtılmış bina içi alanlarda normaldir ve ayrıca bir seferde ne kadar uyguladığınıza bağlı olarak da değişebilir.

Cildiniz üzerinde mineral artığı kalıntısı istemiyorsanız,

Magnezyum yağını her gün duş almadan önceki 20 dakika uygulamanız önerilmektedir.

20 dakikadan sonra, Magnezyum iyonlarının çoğu emilmiş olur ve mineral artığını banyoda temizleyebilirsiniz.

Islak bir bezle cildin silinmesi de kabul edilir bir yöntemdir.

Kendinizi rahat hissediyorsanız üzerinizde istediğiniz kadar kalabilir bir mahsuru yoktur. Genelde tavsiyemiz bu yöndedir.

Magnezyum Dozu

Birçok güvenilir araştırmacı, Magnezyum için Günlük Önerilen Dozajın (RDA) çok düşük olduğunu ve iyi sağlık elde etmek için uygun değerde değil yoksunluk belirtilerinden kurtulmak için, asgari kabul edilebilir düzeyde belirlendiğini hissediyorlar.

Konu üzerinde, çok saygı duyulan bir tıp otoritesi sayılan Dr. Carolyn Dean’a göre, son 20 yıldır yapılan araştırmalar sadece günlük dozları yerine koymak için ideal koşullar altında bile, takriben 300 mg Magnezyumun gerekli olduğunu bize göstermiştir.

Bununla birlikte genel bir kural olarak, günlük uygun Magnezyum alımı beden ağırlığının her kg. ı için 3-4 mg olmalıdır. 90 kg’ lık bir erkek için, bu günde 600mg ila 800mg miktarına tekabül etmektedir.

Kronik sağlık yan etkileri, duygusal ve fiziksel stres, fiziksel yaralanma, atletik çalışmalar, zayıf yaşam biçimi, diyet seçimleri ve bunların tümü günlük Magnezyum ihtiyacınızı artırmaktadır.

Hamile veya emziren kadınların da Magnezyum ihtiyaçları daha yüksektir.

Antik Mineral Magnezyum Yağı (Genuine Zechstein) Standartları

Her parti sıkı GMP, ISO 9001 ve ISO 14001 kalite kontrol standartları altında üretilmekte ve saflığın sağlanması için geniş çaplı ağır metal ve mineral açısından analize tabii tutulmaktadır.

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070

Antalya Yetkili Satış Mağazası