Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/2856-thickbox_default/keci-boynuzu-ozu-harnup-senay.jpg  

Keçi Boynuzu Özü Harnup Şenay

Keçi Boynuzu Özü Harnup Atışeri 

Bitkisel Gıda Takviyesidir.

Doga Aktar_Antalya Satis Mağazası

Atışeri, Özden markasıyla piyasa sürdüğü keçi boynuzu nektarının, yapılan incelemede, antioksidan aktivitesinin çok yüksek olduğuna ilişkin belge verildiğini kaydetti.

Detaylar

48 Stoktaki Ürün

35,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Şenay Keçi Boynuzu Özü Harnup Özü 

Keçi Boynuzu Özü

''Kimyasal veya doğal katkı maddesi olmadan üretilen pekmezin önemli bölümünü, yurt içinde piyasaya sürüyoruz. İngiltere ve Almanya'ya geçen yıl 20 ton keçiboynuzu nektarı ihraç ettik.

Bu yılki hedefimiz ise 30 ton. İhracatımız geçen yıllara oranla arttı. Bu artış, İngiliz ve Almanların keçiboynuzu pekmezini sevdiğini gösteriyor. Bir süre önce ihracata başladığımız ABD'de de ürünümüz ilgi görmeye başladı. Bu arada yeni pazar hedefimiz Arap ülkeleri. Arap ülkelerinde pekmezin tutulacağını sanıyoruz. Bu ülkelere zaten keçiboynuzu meyvesini gönderiyoruz.''

Şenay markasıyla piyasa sürdüğü keçi boynuzu nektarının, yapılan incelemede, antioksidan aktivitesinin çok yüksek olduğuna ilişkin belge verildiğini kaydetti.

DOĞA AKTAR

Antalya Yetkili Satış Mağazası

Lara - Şirinyalı - Antalya

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070

destek@dogaaktar.com & satis@dogaaktar.com

 

Mersin'in Tarsus ilçesinde üretilen ve afrodizyak özelliği yanında kolesterol düzenleyicilikten, çocuklarda zeka ve kemik gelişimine kadar