Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/2502-thickbox_default/ziya-dede-bomba-atom-bitkisel-cayi.jpg  

Ziya Dede Bomba Atom Bitkisel Çayı

Ziya Dede Bomba Atom Bitkisel Çayı

Bu karışım Tarçın, Karanfil, Zencefil, Havlucan, Muskat, Karabiber, Hibiskus, Nar Çiçeği, Yenibahar, Zerdeçal, toz şeker, Distile Su dan oluşuyor.Vücuda ferahlık verir. İştahı açar, karın ve baş ağrılarına, damar tıkanıklıklarına, vücudun direnç kazanmasına, vücut ısısının artmasına, gazların giderilmesine, gribe, soğuk algınlığına, nezleye, solunum yollarının rahatlamasına, vücuttaki mikropların kırılmasına iyi gelir.

Detaylar

32 Stoktaki Ürün

7,50 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Ziya Dede Bomba Atom Bitkisel Çayı


Ziya Dede Bomba Atom Çayı

Bu karışım Tarçın, Karanfil, Zencefil, Havlucan, Muskat, Karabiber, Hibiskus, Nar Çiçeği, Yenibahar, Zerdeçal, toz şeker, Distile Su dan oluşuyor.

Güzide şehrimiz niğde'de ziya dede adlı bir şahsiyetin ( böyle ak sakallı bastonlu bir tip olduğunu düşünüyorum nedense,belki de aktarın adıdır) yapıp satışa sunduğu her derde deva çaydır.

Dedemiz bu çayı özenle paketlemiş,özellikle şiddetli soğuk algınlığına,bitmek bilmeyen öksürüğe iyi geldiğini söylemiştir paketin üstünde kahverengi küplerden oluşan bu karışım sıcak suda patır patır eridiği için bu adı aldı heralde ya da vitamin bombası olduğu için; 

Bu karışım Tarçın, Karanfil, Zencefil, Havlucan, Muskat, Karabiber, Hibiskus, Nar Çiçeği, Yenibahar, Zerdeçal, toz şeker, Distile Su dan oluşup iyiki de gripim burnum tıkalı deyip sevineceğiniz kadar tuhaf ve ağır kokmaktadır.

Ancak tecrübeyle sabittir ki adının hakkını vermektedir bu karışım,içiyosun ve 10 dakika da bomba gibi oluyorsun.tadı da çok lezzetli,birden nefesiniz açılıyor,göğüs kafesiniz ısınıyor ve artık hasta olmadan da onu içer oluyorsunuz.

Tek kötü yanı istanbuldaki aktarlarda bulamıyor oluşum. içtiğiniz o kadar ilacın yapamadığını yapıyor ziya dedenin koca karı ilacı,kulakları çınlasın.

  

 


Vücuda ferahlık verir. İştahı açar, karın ve baş ağrılarına, damar tıkanıklıklarına, vücudun direnç kazanmasına, vücut ısısının artmasına, gazların giderilmesine, gribe, soğuk algınlığına, nezleye, solunum yollarının rahatlamasına, vücuttaki mikropların kırılmasına iyi gelir.