Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/3744-thickbox_default/rezene-yagi-20-ml-mecitefendi-organik-bitkisel.jpg  

Rezene Yagı 20 ml Mecitefendi Organik Bitkisel

Rezene Yagı 20 ml Mecitefendi Organik Bitkisel Aktar

Rezene aromatik yağı tatlı ve anason tadındadır. Biber kokusundadır. Sindirim sistemi için iyi bir maddedir. İdrar söktürücü, tonik ve antiseptik özelliği mevcuttur. Karın ağrılarında, menstruasyona bağlı kramplarda, fiziksel aktivitenin artırılmasında etkilidir.

Detaylar

97 Stoktaki Ürün

27,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Rezene Yagı 20 ml Mecitefendi Organik Bitkisel Aktar

Rezene aromatik yağı tatlı ve anason tadındadır. Biber kokusundadır. Sindirim sistemi için iyi bir maddedir. İdrar söktürücü, tonik ve antiseptik özelliği mevcuttur. Karın ağrılarında, menstruasyona bağlı kramplarda, fiziksel aktivitenin artırılmasında etkilidir.

Kozmetikte Kullanım:

Olgun ciltlerde, yaralarda, selülit tedavisinde kullanılır. İyi bir tonik ve antiseptik etkiye sahiptir.

Sindirim sisteminde gaz söktürücü ve mide rahatsızlıklarında, kolit adını verdiğimiz karın ağrılarında, kabızlıkta, hıçkırıkta, bulantıda kullanılmaktadır. Boşaltım sistemi rahatsızlıklarından diüretik etki adını verdiğimiz idrar söktürücü etkisinden dolayı vücuttaki ödem adını verdiğimiz şişliklerin tedavisinde, idrar yolları iltihabında, böbrek taşında etkilidir.

Görmenin zayıf düştüğü durumlarda kullanılır. Menstruasyon bozukluklarında, sütün olmaması durumlarında menstruasyonun olmaması durumlarında, ağrılı menstruasyonlarda kullanılır. Solunum sistemi rahatsızlıklarında, hıçkırıkta kronik bronşitte kullanılır. Bebekler grip oldukları zaman sularına konulur. Anne sütünü arttırıcı özelliğe sahiptir.

 

  

Rezene Yağı
Rezene, maydonozgiller familyasından iki metreye kadar boylanan iki yıllık kokulu otsu bitkidir. Anavatanı Akdeniz ve Yakın Doğudur. Rezene yağı, Rezene bitkisinin yapraklarından buhar distilasyonu yöntemi kullanılarak elde edilmektedir.


Kullanım Önerileri
Sabit yağlara eklenerek masaj yapılabilir.
Buğu yoluyla da kullanılabilir.

Uyarı:
? Uçucu yağların sabit yağlarla seyreltildikten sonra cilde uygulanması tavsiye edilir.
? Uçucu yağlarla uygulamalarda, yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.


Ambalaj Bilgileri
20 mlEk Bilgiler     
Ürünümüz hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir yağla seyreltilmemiştir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplama zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunu etkilemektedir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici maddeler kullanmamaktayız. Bu sebeple ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir, her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız güvencesindedir.