Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/2337-thickbox_default/zencefil-ekstrakti-immunat.jpg  

Zencefil Ekstraktı İMMUNAT

Zencefil Ekstraktı İMMU-NAT

İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

Antalya Yetkili Satış Mağazası

İmmunat zencefil ekstaktı


Zencefilin; iştah açıcı, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, Akciğer, koah, astım, solunum yollarını açıcı ve toksin atici etkileri bulunuyor. Zencefil kan damarlarını açar, terleme ve sıcaklık yapar, kalbi canlandırır. 

Detaylar

203 Stoktaki Ürün

264,00 TL

29 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Zencefil Ekstraktı İMMU-NAT 

 İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

5 ZENCEFİL

Zencefil Ekstraktı İMMU-NAT 

 İMMU-NAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

Zencefilgiller familyasından bir metreye kadar boylanabilen, ince-uzun yapraklı, sarı-kırmızı renklerde çiçekler açan bir bitkidir.

Başta Çin olmak üzere, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Japonya gibi tropik ya da yarı tropik iklimlerde yetişir. 

Ginger adı ile de tanınan bu bitkinin kökleri tedavide kullanılmaktadır.

Şifalı bir bitki türüdür. Baharat olarak kullanılır. Dünyanın birçok mutfağında genelde kök olarak kullanılır.

Güney Çin’den gelen Zencefil, önce Hindistan’a; ardından Güneydoğu Asya’ya, Batı Afrika’ya ve Karayipler’e yayılmıştır.

Zencefil bitkisinin şekilsiz, parçalar halinde bulunan soyulmuş ya da soyulmamış haldeki kurutulmuş kökleri ya da bunların öğütülmüş hali baharat olarak kullanılan kısımdır.

Londra’da St. Bartholomew Hastanesi’nde yapılan bir klinik çalışmada, zencefilin hastaların anesteziden uyanınca gösterdikleri bulantı ve kusma belirtilerini antiemetik ilaçlardan daha çok önlediği ortaya çıkmıştır.

ABD’ de Ulusal Kanser Enstitüsü (NCI) tarafından desteklenen bir çalışmada, kemoterapiye bağlı bulantı ve kusmaların önleme ve tedavisinde zencefilin yararı ile ilişkili büyük bir çalışma başlatılmıştır.

Diğer bir etken madde olan [G] – gingerol, deney hayvanlarında yapılan çalışmalarda tumor necrosis factor (TNF-ALFA) üretimi üzerine baskılayıcı rol oynadığı gösterilmiştir.

Antalya Yetkili Satış Mağazası

İZİN ve KALİTE BELGELERİ


002
ISO 22000:2005

 

001
ISO 9001:2008

 

üretim izin belgesi

Üretim İzin Belgesi

 

img135
Azerbaycan XPS6 Onay Belgesi

 

bilir kişi raporu2 orjinal
XPS6 Almanya Analiz ve Uygunluk Belgeleri

 

test raporu orjinal
XPS6 Almanya Analiz ve Uygunluk Belgeleri


Zencefil Ekstraktı İMMU-NAT 

İMMUNAT DOĞAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ 

 

varikosel,  kısırlık, sperm, sperm eksikliğiZencefilin; iştah açıcı, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, Akciğer, koah, astım, solunum yollarını açıcı ve toksin atici etkileri bulunuyor. Zencefil kan damarlarını açar, terleme ve sıcaklık yapar, kalbi canlandırır.  Zencefilin; iştah açıcı, antiseptik, midevi, gaz söktürücü, sindirimi düzenleyici, Akciğer, koah, astım, solunum yollarını açıcı ve toksin atici etkileri bulunuyor. Zencefil kan damarlarını açar, terleme ve sıcaklık yapar, kalbi canlandırır. Diğer taraftan zencefilin kanser hücrelerine etkisi ile ilişkili laboratuvar çalışmaları yapılmış ve bu çalışmalarda akciğer adenokanseri, meme, mide, karaciğer, pankreas, yumurtalık ve kalın barsak kanseri, melanom, lösemi ve lenfoma hücrelerini apoptosis yolu ile öldürdüğü gösterilmiştir. Yumurtalık kanseri hücreleri ile ilgili yapılan bir çalışmada da içeriğindeki çeşitli maddelerin kanser hücrelerini öldürdüğü, damarlanmayı sağlayan IL-8 ve VEGF gibi büyüme faktörlerini engelleyerek kanser damarlanmasını azalttığı, ilaç direnci ve tümörün çoğalması ile ilişkili olan NF-kB’ yi (Nucleus Factor Kappa B) baskıladığı gösterilmiştir.