Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/751-thickbox_default/andiz-pekmezi-organik-bitkisel-mecitefendi.jpg  

ANDIZ PEKMEZİ Organik Bitkisel Mecitefendi

Mecitefendi ANDIZ Pekmezi

Organik Bitkisel ; meyvenin ezilerek kaynatılması...

Detaylar

29 Stoktaki Ürün

17,50 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Mecitefendi ANDIZ Pekmezinin faydaları

ANDIZ Pekmezi; meyvenin ezilerek kaynatılması ile üretilen yoğun tatlı bir şuruptur. .

Andız pekmezi andız ağacının meyvelerinden elde edilen bir pekmezdir. Andiz pekmezinin vücuda sağlamış olduğu olumlu etkilerinin dışında özellikle karaciğer ve akciğer rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

ANDIZ ÇAYI : İki tutam andız otu kökü birer tutam dulavrat otu ve şevket otu çaydanlıkta demlenir. Hazırlanan demleme bal ile tatlandırılarak günde üç bardak içilir.

FAYDALARI : Tıpkı pekmezi gibi andız çayı dBronşit ve öksürük şikayetleri olan kişilerde kullanımı ile bu şikayetlerin azalabileceği belirtilmektedir. Pekmezin ülkemizde sofra tüketim şekli genelde tahin ile karıştırmaktır. Andız pekmezi; bronşit öksürük sarılık kaşıntı egzama mide bulantısı akciğer karaciğere faydalı bir pekmezdir. Bütün pekmez cinslerinde olduğu gibi kan yapıcıdır ve enerji verir