Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/2832-thickbox_default/salva-mentol-migren-tasi.jpg  

Salva Mentol Migren Taşı

Salva Mentol Migren Taşı

 

 

Baş Ağrısı Sinüzit Stres Depresyon Cilt Ürünüz Cilt Bakımı Baş Dönmesi migren, baş ağrısı

Detaylar

77 Stoktaki Ürün

20,00 TL

İndirimde İndirimde

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Salva Mentol Migren Taşı

Salva Nedir

Çok özel bir ahşap kutuda size sunulan salva, içeriğindeki mentol, okaliptus, nane yağı ve badem yağı özleriyle özel olarak formüle edilmiş, doğal maddelerin biyolojik etkilerinin hissedildiği, günlük yaşantının
 getirdiği stres ve benzeri sıkıntıların hafiflemesine , nemlendirici özelliği ile de cildinizin yumuşamasına yardımcı olacaktır.

İçeriğindeki menthol kristali, okulaptius, nane yağları ile gün içinde; stres, sıkıntı, yorgunluk sonrası oluşabilecek çok çeşitli atakların giderilmesinde yardımcı olabilecek Salva Mentol taşı kolay kullanım ve taşınabilirliği ile sürekli yanınızda olacaktır. Salva Mentol taşını ilgili bölgeye 1-2 defa hafifçe sürülmesi ferahlamanıza, rahatlamanıza yeterli olacaktır.

Salva Mentol Taşı ne zaman kullanılmalıdır

Salva Mentol taşı stres ve yorgunluk sonrası gelen atakların görüldüğü andan itibaren kullanılması tavsiye edilir.İlaç içermeyen bir üründür. Bu nedenle diğer ilaçlarla birlikte güvenle kullanılabilir.

Özel teknolojiyle sıkıştırılarak ahşap içinde sunulan Salva Plus içeriğindeki badem mentol ile gün içinde oluşabilecek bunaltıcı etkilerden kısmen de olsa sizi arındıracak ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

İçeriğindeki Badem, okaliptus, nane yağı ve mentol pastili ile gün içinde oluşabilecek bunaltıcı etkilerden kısmende olsa sizi arındıracak olan Salva Plus ferahlatıcı bir etkiye sahiptir.

Ferahlatıcı özelliği ile anlık sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı olan Salva Plus vücudun ilgili bölgesine (özellikle alın bölgesine) uygulanmak üzere üretilmiştir. Vücudun ilgili bölgesinde rahatlatıcı etkisini görebilirsiniz.

Fransız Laboratuarlarında özel teknolojiyle sıkıştırılmış gürgenden oluşan ahşap bir kutu içerisinde sizlere sunmaktadır.[img-

Islak bezlere ve buz torbalarına artık son!

Herkesin hayatında mutlaka çekilmez sıkıntılar ve stres ile kıvrandığı olmuştur. Alınan ilaçlara rağmen bir türlü geçmek bilmeyen bu sıkıntıların ve strese karşı bizi biraz rahatlatsın diye alnımıza koyduğumuz ıslak bezler, soğuk şişeler, buz torbaları artık tarih oluyor. Salva Mentol Taşı , alnınıza sürdüğünüzde uzun süre serinletici etkisini koruyan özelliği ile sizi uğraştırmadan ferahlamanıza yardımcı olur. Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisiyle birlikte kullanılabilen, herhangi bir yan etkisi de yoktur. Salva Mentol Taşı içeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde rahatlamaya yardımcı olur. 

Gürgenden yapılmış ahşap kutuda size sunulan salva, içeriğindeki mentol, okaliptus, nane yağı ve badem yağı özleriyle formüle edilmiş, doğal maddelerin biyolojik etkilerin hissedildiği, günlük yaşantının getirdiği stres ve benzeri sıkıntıların hafiflemesinde , nemlendirici özelliği ile de cildinizin daha yumuşamasına yardımcı olacaktır. Özellikle alın bölgesine istenilirse vücudun ilgili bölgesine (mukoza hariç) bir iki defa sürmeniz anında 
salva' ın etkisini etkisini hissettirecektir.

Salva Mentol Taşının Kullanımı

Ahşap kutuyu çevirerek açtıktan sonra alnınıza ve şakaklarınıza 1-2 defa sürerek Salva Mentol Taşının etkisinden yararlanabilirsiniz. Mukozaya temas ettirilmemelidir. 30 C' nin altında serin yerde muhafaza edilir.

Ahşap kutunun özelliği nedir?
İçeriğindeki maddelerin muhafaza edilebilmesi için uygun şartı taşıyor olmasıdır.

Salva Etkisi

  • Mentolün sinir uçlarında soğuk sensör reseptörlerini etkileyerek rahatlama etkisi göstermiştir.
  • Mentolün serotonin dengesizliğini düzenlemeye yardım ederek rahatlama ve ferahlama üzerine olumlu etkisi vardır.

Salva Plus İçeriği

Mentol:Ferahlatıcı ve Rahatlatıcı etkisi vardır. Sinir sistemini dengeleyici, çok etkili bir burun ve nefes açıcıdır. Nefes almayı kolaylaştırır. Bronşitte oldukça etkilidir.

Okaliptus yağı:Geleneksel kullanımı uzun yıllardan beri halk arasında yaygındır.Rahatlatıcı, sinir sistemini dengeleyici, kramp ve spazm çözücü özellikleri bulunmaktadır.

Nane Yağı:Bu yağın spazm giderici etkisi vardır. Yorgunlukta, kas spazmlarında etkisi mevcuttur.

Badem Yağı: İçeriğindeki yoğun A, E vitamini ve B1, B2, B6 vitaminleri sayesinde cildi besler, nemlendirir. Ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Ambalaj Şekli: 5 gr Ahşap kutu

Uyarılar:

Göze ve mukozaya temastan kaçınınız. Ciddi bir rahatsızlık olduğu taktirde doktorunuza başvurunuz.Çocukların ulaşamadığı bir yerde ve ambalajında saklayınız.Hassas ciltlerdeki kullanımına özel itina gösteriniz.Serin ve kapağı kapalı konumda 30 C'nin altında muhafaza edilmelidir.

 
Baş Ağrısı Sinüzit Stres Depresyon Cilt Ürünüz Cilt Bakımı Baş Dönmesi