Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/1047-thickbox_default/anti-aging-kremi-argan-mecitefendi-organik-bitkisel.jpg  

Anti Aging Kremi argan Mecitefendi Organik Bitkisel

Anti Aging Kremi argan Mecitefendi Organik Bitkisel Doğa Aktar 

Organik Bitkisel Yağ Günümüzde uzayan insan ömrüyle beraber yaşam kalitesini arttırmak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek 

Detaylar

89 Stoktaki Ürün

45,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Anti Aging Kremi:

Günümüzde uzayan insan ömrüyle beraber yaşam kalitesini arttırmak ve yaşlanma etkilerini geciktirmek ön plana çıkmış bir unsurdur.

Çevresel faktörlerle oluşan cilt yaşlanmasına müdahale edilebilir.

Mecitefendi Bitkisel Anti Aging Kremi cildin yaşlanma sürecine olumlu etkiler gösteren, hücre yenileyici, cilde nem kazandırıcı, cilt metabolizmasının faaliyetlerini arttırıcı, cildin kolejen yapısını destekleyen tamamen kendi üretimimiz olan saf ve doğal Kayısı Çekirdeği Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Buğday Yağı içermektedir.

İlave olarak yurt dışından getirilen egzotik bir yağ olan Passiflora Incarnata, dünya üzerinde sadece bir bölgede yetişen Argan bitkisinden elde edilmiş olan özel bir protein Argania Spinosa ve anında gerginleştirici ve sıkılaştırıcı etki sağlayan bitkisel orijinli Hyaluronic Acid içermektedir.

Kullanımı; Gün içerisinde sabah ve akşam olmak üzere en az iki kez yüz ve dekolte nemlendirici ve bakım kremi olarak kullanılması tavsiye edilir.

Gece yatmadan önce yüzünüzü ve dekolte bölgenizi günlük kir ve yağlardan arındırdıktan sonra yumuşak dairesel hareketlerle uygulayınız.

Sabah yine aynı şekilde günlük nemlendiriciniz ve yoğun bakım kreminiz olarak yüzünüzde ve dekolte bölgenizde güvenle kullanabilirsiniz

Antalya MECİTEFENDİ SHOP

Yetkili Satış Mağazası