Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/1066-thickbox_default/destek-salyangoz-krem-organik-bitkiseldoga-aktar.jpg  

Destek Salyangoz Krem Organik Bitkisel

Destek Salyangoz Krem Organik Bitkisel

Doğa Aktar Organik Bitkisel Size yeni cilt vaadediyoruz Destek Salyangoz Kremle

Detaylar

10 Stoktaki Ürün

25,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Destek Salyangoz Krem

DESTEK SALYANGOZ SALGI ÖZLÜ KREM ""Size yeni cilt vaadediyoruz"" 7 gunluk kullanımda tüm leke ve akne cilt bozukluklarına kesin etki saglar Salyangozlarbinlerce yıldır dünyamızda varlıklarını sürdürmektedirler.eski yunandöneminde hipokrat,zessos ve pliny gibi bilginler salyangozları ciltproblemlerinde ve birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanmışlardır.Öyle ki salyangoz eczanelerin sembolü haline gelmiştir.

Anti-aging(ciltte yaşlanmayı geciktirici etki yapar ) Sivilcelerin neden olduğuizler Çatlak izleri Doğum sonrası cilt çatlakları Kuru cilttekipürüzler Yara izleri tıraş sonrası kabarıklıklarıngiderilmesindeetkilidir.

Anti-aging (ciltte yaşlanmayı geciktirici etki) Sivilcelerin neden olduğu izler Çatlak izleri Doğum sonrası cilt çatlakları Kuru ciltteki pürüzler Yara izleri Tıraş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.

Salyangozun etkisi bütün bu faydalarının yani sıra cilde pürüzsüz, ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık kazandırır.

Salyangozsalgısında bulunan özellikler;sivilcelerle mücadele eden, oluşabilecekkırışıklıkları önleyen, var olan kırışıklık, çatlak, sivilce ve yaraizlerini büyük ölçüde kaybeden cildi gençleştiren ve yenileyen etkiyesahiptir.

Ayrıca anti-aging etkisi kısa sürede mükemmel sonuçlarvermesi, sağlıklı ve daha rahat bir cilt için salyangoz salgısınınönemini daha da arttırmıştır.

KULLANIM ŞEKLİ: Destek salyangoz salgı özlü kremi sabah,öğlen,akşam kullanmak istediğiniz bölgeye uygulayınız.Ürünü vücudunuzun tüm bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

FAYDALARI  :

Cilteki kırışıkların görünümünü azaltır.

-Cildi gün boyunca etkilere karşı korur.

-Ciltteki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır.

-Cilde parlaklık verir. -Yıpranmış cildiin onarımını sağlar.

-Akne ve sivilcelerin çıkmasına engel olur.

-Sivilcelerin neden olduğu izler Çatlak izleri Doğum sonrası ciltçatlakları Kuru ciltteki pürüzler Yara izleri tıraş sonrasıkabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.

-Göz çevresindeki çizgileri, boyundaki kırışıklıkları azaltır.

DESTEK SALYANGOZ KREMİ ANTİ AGİNT ETKİLİ