Matcha Çayı Yeşil Çay Maça Çayı

Kilo Verdiren Mucize Maça Çayı Günlük ve düzenli kullanım sonrasında maça çayı kilo verme, hastalıklara karşı direnç arttırma ve enerji verme gibi konularda sağlıklı bir bitkisel içecek olarak ön plana çıkıyor.

Mecitefendi Ürünleri Bitkisel Doğal Bitkisel Organik Belgeli Doğa Aktar & Kozmetik Antalya Resmi Satış Mağazası

Sağlıklı Yaşam Doğal ürünler ile başlar

Kategoriler

Haber bülteni

http://dogaaktar.com/893-thickbox_default/anti-akne-kremi-organik-bitkisel.jpg  

Anti Akne Kremi Organik Bitkisel

Mecitefendi Anti Akne Kremi Organik Bitkisel bileşimindeki botanik 6 ayrı aktifin oluşturduğu kompleks ile ile ergenlik döneminde...Antalya MECİTEFENDİ SHOP - Doğa Kozmetik Aktar www.dogaaktar.com Doğal Ürünler.co

Detaylar

99 Stoktaki Ürün

45,00 TL

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Anti Akne Kremi
Mecitefendi Anti Akne Kremi bileşimindeki botanik 6 ayrı aktifin oluşturduğu kompleks ile ile ergenlik döneminde ve sonrasında sivilceli ve akneli ciltlerde sebum (cilt yağı) dengesini sağlamada, antimikrobiyal etkisi ile oluşmuş olan sivilcelerin giderilmesinde ve yenilerin çıkmasının engellemesinde, cildi sakinleştirip ferahlatmada yardımcıdır.

Mat, ferah sivilcelerden arınmış ve tazelenmiş pürüzsüz genç bir cilt için Mecitefendi Anti Akne Kremini güvenle cildinize uygulayabilirsiniz.

İleri yaşlarda yağlı ciltlerde de cildin nem-yağ oranını dengeleyerek sağlıklı bir cilt elde etmede yardımcıdır.

Kullanımı;

Gece yatmadan önce temizlenmiş cilde tatbik edilir. Tüm yüze sürülmesi ve başka nemlendirici ya da bakım kremi kullanılmaması önemle tavsiye edilir.

Özellikle gece yatmadan önce akneli bölgelere cildin gece boyunca kremden maksimum faydayı sağlaması için biraz fazla tatbik edilmesi önerilmektedir.

Sabahları yine aynı şekilde cilt temizlendikten sonra nemlendirici gibi tatbik edilir.

Günlük aktiviteniz esnasında cildinizi nemlendirecek, ferahlatacak ve akne oluşumunu yavaşlatarak önlemeye yardımcı olacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Cildinizi temizlemek için tercihen, Mecitefendi Kükürtlü Sabunu ya da Mecitefendi Ardıç Katranı Sabunu'nu kullanabilirsiniz.

Doğa  Aktar

Doğa Kozmetik Aktar

Antalya MECİTEFENDİ Shop

Yetkili Satış Mağazası

Şirinyalı - Lara - ANTALYA

www.dogaaktar.com

destek@dogaaktar.com & satis@dogaaktar.com

Tel: 0-242-3171070

Cep: 0-542-3171070